Avinurme tünnilaat 2022

Avinurme tünnilaat toimus 23. juunil 2022

KAUPLEJATE INFO

OLULINE INFO KÜLASTAJALE!
☝️Piletipunktid ehk sissepääsud asuvad tavapärastes kohtades – COOPi kõrval, kiriku taga (2 punkti), Põllu tn korrusmajade juures (2 punkti) ja lasteaia juures. Piletipunktides arveldatakse AINULT sularahas!
☝️Varu aega ja kannatust liikluses. Meie parkimiskorraldajad annavad oma parima, et liiklust sujuvalt juhtida, kuid igaks ettenägematuks olukorraks on keeruline valmis olla.
☝️Palume mõistvat suhtumist ka parkimiskorraldajate suhtes ning kindlasti on oluline järgida nende juhiseid. Asjatute tülide ärahoidmiseks vältigem parkimist ebasobivates kohtades.
☝️Varuge sularaha ja soovitavalt väiksemaid kupüüre. Avinurme COOPis on küll üks pangaautomaat (SEB), kuid suure huvi tõttu võivad sealsed varud kiirelt otsa saada. Paljudel müüjatel on juba kaardiga maksmise võimalus, kuid alati sellele loota ei saa.
☝️Pistke lastele taskusse paberileheke (või kasutage vastavaid käepaelu) oma nime ja telefoninumbriga. Ka juhul, kui lapsel on telefon kaasas, veenduge, et ta teab olulisi telefoninumbreid. Nii saame teda ärakadumise puhul kõige kiiremini aidata.
☝️Ilusa ilma korral on laadaplatsil eriti intensiivne päike. Kui mütsid koju ununevad, leiab kindlasti midagi meeldivat ja taskukohast ka laadaplatsilt.
☝️Kiire tervisliku abi andmiseks on platsiserval kiirabibrigaad.
☝️INFOTELK ja LAADALOTERII loositünn asuvad lava juures.
☝️WC-d asuvad Põllu tänava korrusmajade pool, koolimaja juures nõlval ja aiakaupade ala serval (skatepargist natuke lava poole, tagumises servas). Lisaks töötab lasteaiapoolse sissepääsu juures tasuline veega WC (40 senti).
☝️Kõige pisemate külaliste heaolutoiminguteks on eraldi telk COOPi taga külategevuste läheduses.

JÄLGI MEID KA TÜNNILAADA FACEBOOK LEHEL