Kauplejate info

ENNE REGISTREERIMISVORMI TÄITMIST PALUME TUTVUDA SIIN LEHEL TOODUD INFOGA!

NB! Lähtuvalt COVID-19 seotud olukorrast ja võimalikest ootamatutest piirangutest võib tekkida vajadus muuta ka esialgseid plaane müügiplatside korralduse osas. Palume sel juhul mõistvat suhtumist ja püüame leida parimad lahendused.

MIS MAKSAB KOHT LAADAPLATSIL? MÜÜGIKOHTADE HINNAD
Müügikohtade hinnad on esmased ja üldised. Lõplik hind kujuneb kohast ja võimalikest lisavajadustest ning on seotud ka täpsustatud müügiartiklitega. Näiteks: kui maasikatega samas letis müüakse ka koduõlut, kehtib vastav hinnakiri. Kui hinnakiri ei anna täpset vastust müüja soovidele, palume ühendust võtta ja infot täpsustada.

NB! Arved saadetakse kauplejatele maikuus. Seejärel kinnitab laadal osalemise arve õigeaegne tasumine.

MILLINE ON LAADAPLATSIL MÜÜGIALADE ASETUS? MÜÜGIKOHTADE ASENDIPLAAN
Siin toodud asendiplaan on üldine vaade laadaplatsile (vaade Põllu tn poolt; abiks kaardirakendused).
Kuigi müügikoha taotlusvormis küsime ka müüja esimest eelistust müügikoha osas, ei saa me kindlasti garanteerida kohta soovitud alal. Menetleme taotlusi lähtuvalt saabumise ajast, müügialade täituvusest ja mitmekesisusest. Näiteks püüame vältida, et väga sarnased kaubad satuvad liigselt lähestikku.

NB! Arvestades laadaplatsi elektriga varustamise võimalusi, on piiratud toitlustamiskohtade ja toidukaupade müüjate arv!
Saadaval on:
Viis müügikohta I müügireas
Üks müügikoht staadioni II ja III osa keskel
Kaks müügikohta staadionile tuleva tee ääres

Jäätise ja jääjoogi müügikohti viis (neli lava ümbruses ja üks lillemüügi platsil).
Singi, suitsuvorsti ja kala müügikohti on kokku kümme.

MIDA PEAB MÜÜJA TEADMA? LAADAPLATSI REEGLID
Selleks, et koostöö sujuks, on meil kokku pandud oluline info, mida peavad kõik müüjad järgima. Peame veel kord oluliseks ka mainida, et lähtuvalt kriitilisest olukorrast võib tekkida vajadus reeglite kiireks ümbermängimiseks. Palume siinkohal mõistvat suhtumist.

Kui peaks olema täiendavaid küsimusi või tehnilisi tõrkeid registreerimisel, palume ühendust võtta telefonil 529 8874 või kaupleja@avinurme.ee