Kasuta meie spordirajatisi värskes õhus

Avinurmes saab aktiivselt aega veeta ka välitingimustes ja täpselt sobival ajal. Ootamas on mitmed rajatised, mis alati hooajale ja ilmastiku lubadele vastavalt avatud.

STAADION
Kuigi staadionit katavad juba ajaloolise väärtusega kummimatid, on see siiski igati kasutatav jooksuharrastuseks, kuulitõukeks ja kaugushüppeks. Kontrollitud oludes saab harjutada ka oda või ketta lennutamist.
Loomulikult on olemas ka regulaarselt niidetav muruväli, mis lausa igatseb jalgpallihuvilisi mängima.

RANNAVÕRKPALLI VÄLJAKUD
Staadionil on olemas kolm liivaväljakut. Tavapäraselt on hooajal võrk üleval vaid ühel, kuid kui on huvi võistluste korraldamiseks, on võimalik kõik väljakud vajaminevaga varustada.

TENNISEVÄLJAK
Asfaltkattega tenniseväljak on just saanud uued piirdeaiad. Võrk paigaldatakse hooajal esimesel võimalusel.

KETTAGOLF
Disc-golf ehk kettagolf on kujunenud populaarseks ajaveetmisviisiks. Avinurmes on kasutada üheksa korviga park, mis raskusastmelt sobib algajatele õppimiseks ja edasijõudnutele mõnusaks ajaveetmiseks. Rada algab staadionilt tünnilava vastast ja jõuab ringiga staadionile tagasi.

SKATEPARK
Noori ja uljaid ootab skatepark. Et ekstreemsem sport kõigile meeldivalt kulgeks, on oluline järgida reegleid. Leiad need atraktsioonide juurest.

SUUSARAJAD
Kui on vähegi lund, on Avinurmes väga head suusarajad. Suuri mägesid siin küll pole, kuid mõne künka pealt saab hoo üles ikka.