Kontaktid Avinurme teenuskeskuses

Nimi ja amet

Telefon

E-post

Vastuvõtuaeg

Aivar Parfojev

teenuskeskuse juhataja

33 97 431,

+372 5054864

aivar.parfojev@mustvee.ee

Eelneval kokkuleppel

Imbi Kaarama

sekretär-registripidaja

33 97 431,

+372 5298874

imbi.kaarama@mustvee.ee

E 9.30-17.00

K,N 9.00-16.00

R 9.00-15.00

 Marika Schasmin

kultuurijuht

+372  5223512marika.schasmin@mustvee.eeEelneval kokkulepepel

 Katre Mölder

kunstiline juht

+372 53051121katre.molder@mustvee.euEelneval kokkuleppel

 

   

Katrin Rosar

sotsiaaltöötaja

33 97 431

+372 53469644

katrin.rosar@mustvee.ee

 E 10.00-15.00

T Ulvil 

10.00-14.00

N 10.00-15.00

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

Maire Vaher

hooldustöötaja

33 97 421

katrin.rosar@mustvee.ee

 

NB! Seoses üleminekuga E-arveldamisele palume esitatavad arved saata aadressile arved@mustvee.ee. Maksja Mustvee vallavalitsus, Tartu mnt. 28, Mustvee, Jõgeva maakond. 

AVINURME TEENUSKESKUS
Võidu tn 9 Avinurme alevik Mustvee vald 42101 Jõgevamaa

Tel +372 33 97 431, faks +372 33 97 433, mobiil +372 529 8874

Arveldusarved               EE682200001120234218 Swedpank
                                    Makse saaja Mustvee vallavalitsus
                                      EE071010552003594006 SEB pank

Registrikood                  75023935

Tehingupartneri kood    172101 

Tööaeg      E-R   8.00 - 16.00
                  L, P   Suletud



ASUTUSED

 

 

Nimi ja amet

Telefon

E-post

Urve Tooming

Avinurme Gümnaasiumi direktor

33 97 489,

+372 5158517

urve.tooming@avinurme.edu.ee

Ursula Orastu

Avinurme Lasteaia direktor

+372 58188836

avinurme.lasteaed@gmail.com

Heli Nigul

Avinurme Raamatukogud juhataja

+372 58378600

heli.nigul

Anu Kalaus

Ulvi Raamatukogu töötaja

33 28 431

anu

Agne Matso

kalmistu töötaja

+372 5060548

agne.matso@gmail.com



Küsimused ja sõnumid saab saata ka alloleva kirjavormi kaudu: